Jak stworzyć instrumenty perkusyjne?

Marzy Ci się perkusja? A może chciałbyś mieć swoje instrumenty perkusyjne? Wystarczy kilka pustych pojemników po jogurtach, trochę ryżu lub grochu i już mamy proste grzechotki. To, co? Zaczynamy muzyczną przygodę?  Do dzieła!

Czy można zagrać na szklankach?

Pewnie wiele razy zastanawialiście się jak to możliwe, że uczestnicy programów typu „Talent show” grają na szklankach? My też! Dlatego zapraszamy Was do obejrzenia filmu podczas którego Karolina Biernacka pokaże jak ze szklanek z wodą można wydobyć piękne dźwięki. Dobrej zabawy!

Dofinansowano ze środków Narodowego Centrum Kultury w ramach programu „Kultura w sieci”

prowadząca:
Karolina Biernacka

W Centrum Kultury AGORA prowadzi zajęcia dla dzieci. W grupach Chochliki dzieci w wieku 5 lat kształtują słuch muzyczny i rozwijają wyobraźnię. W trakcie zajęć ćwiczą koordynację ruchu z dźwiękiem oraz emisję głosu. Natomiast w grupie Dźwiękoludki dzieci w wieku 4 lat rozbudzają swoja wrażliwość muzyczną. Karolina jest wokalistką, nauczycielką śpiewu oraz pedagogiem. Ukończyła wokalistykę jazzową na Akademii Muzycznej im. Karola Szymanowskiego w Katowicach. Jest głosem, twarzą i sercem zespołu KAIRO oraz członek jednego z najbardziej znanych trio wokalnych w Polsce – Me Myself And I, z którym tworzy nowy projekt muzyczny.

Zajęcia w CK AGORA

Dźwiękoludki:

wtorek /16:15-17:00
80 zł za m-c / 1xtyg.
zaj. grupowe

Chochliki:

wtorek / 17:15-18:00
80 zł za m-c / 1xtyg.
zaj. grupowe

zapisy:
Irena Łukaszewicz
tel.: 71 325-14-83, wew. 107
irena.lukaszewicz@ckagora.pl

więcej:
www.ckagora.pl