Hip-Hop Dance

Lubisz tańczyć hip-hop? A chcesz nauczyć się bounce’ować? Jeśli tak to dobrze trafiłeś! Monika Łaskarzewska zaprezentuje jak hip-hopowe kroki mogą zostać zastąpione innymi i jak szybkość tańca dopasować do muzyki. Sprawdźcie to!

Social Dance

Dzięki nam poznasz  pięć podstawowych kroków, z których możesz stworzyć choreografię do ulubionej piosenki! Nie czekaj – przekonaj się jakie to proste!

Dofinansowano ze środków Narodowego Centrum Kultury w ramach programu „Kultura w sieci”

prowadząca:
Monika Łaskarzewska

W Centrum Kultury AGORA prowadzi grupy dla dzieci Funky Forum oraz dla młodzieży i dorosłych Hip –Hop Freestyle. Na tych zajęciach poznacie podstawowe kroki hip hopu, nauczycie sie wykorzystywać przestrzeń, wiele czasu poświęcicie na doskonalenie izolacji poszczególnych części ciała w różnych płaszczyznach. Monika jest reprezentantka ekipy Transformers Crew. Swoją przygodę z tańcem związanym z kulturą hip hop i street dance’em rozpoczęła w 2006 roku, od tego czasu brała udział w wielu warsztatach organizowanych w Polsce i za granicą. Jest specjalistką od hip hop dance, ale w swojej pracy inspiruje także innymi stylami tanecznymi i technikami ruchu.

kontakt:
monika.laskarzewska@o2.pl

Zajęcia w CK AGORA

Funky Forum / 6-9 lat
poniedziałek /17.00-17.45
80 zł / m-c / 1xtyg./45 min.
zaj. grupowe

Hip – Hop Freestyle / 13+
poniedziałek + środa / 18:00 – 19:30
120 zł /m-c / 2xtyg.
zaj. grupowe

zapisy
Irena Łukaszewicz
tel.: 71 325-14-83, wew. 107
irena.lukaszewicz@ckagora.pl

więcej:
www.ckagora.pl