Dzień dobry z jogą

Na dobry początek dnia zapraszamy Was do 20 minutowego treningu z Aleksandrą Płachtą, który doda Wam energii i pobudzi do działania! Przekonajcie się sami!

Dobranoc z jogą

Po całym dniu dobrze jest się wyciszyć i zrelaksować. Przedstawiamy Wam 20 minutowe ćwiczenia, dzięki którym Wasze ciało odpręży się  i zregeneruje. Znajdź dla siebie czas, weź głęboki oddech… Zaczynamy.

Dofinansowano ze środków Narodowego Centrum Kultury w ramach programu „Kultura w sieci”

prowadząca:
Aleksandra Płachta

W Centrum Kultury AGORA prowadzi grupę Kultura Wschodu –zajęcia relaksacyjne dla dorosłych. Relaks jest niezbędny, uczy wrażliwości, wnosi poczucie harmonii i umiejętność dystansowania się wobec problemów. Zdecydowanie poprawia jakość życia w wymiarze mentalnym i fizycznym. Zajęcia przybliżające kulturę wschodu i jej różnych aspektów. Aleksandra swoją przygodę z kulturą wschodu rozpoczęła w 2006 r. poszukiwaniem harmonii i równowagi w ciele i umyśle. Codzienna praktyka relaksacyjna stała się dla niej nie tylko mierzeniem się ze słabościami i ograniczeniami, ale byciem ze sobą, wsłuchiwaniem się w siebie i dzieleniem się radością życia. Jest dyplomowanym instruktorem i członkiem stowarzyszenia Jogi Iyengara w Polsce, od 2015 r. z oddaniem dzieli się swoją praktyką z innymi.

kontakt:
olape@icloud.com

Zajęcia w CK AGORA:

Kultura Wschodu
zajęcia relaksacyjne dla dorosłych

poniedziałek / 17:00 – 18:15 / I gr.
poniedziałek / 18:30-19:45 / II gr.
100 zł / m-c /1 x tyg
zaj. grupowe

zapisy:
Irena Łukaszewicz
tel.: 71 325-14-83, wew. 107
irena.lukaszewicz@ckagora.pl

więcej:
www.ckagora.pl