Jak uruchomić swój głos?

Odpowiednia rozgrzewka aparatu mowy jest dla wokalisty bardzo ważna. Tak samo jak oddychanie podczas wykonywania utworu. Te i pozostałe zagadnienia omówi i zaprezentuje Elżbieta Małgorzata Mach. Gotowi? Mikrofony w górę i do dzieła!

Podstawy gry na fortepianie cz.1

Choć Fryderyk Chopin zaczął grać na fortepianie już  w wieku 4 lat, my uważamy, że na naukę nigdy nie jest za późno! Z filmu dowiecie się, jak prawidłowo ułożyć ręce na fortepianie, poznacie rozmieszczenie dźwięków na klawiszach oraz dowiecie się jak łączyć rękę lewą z prawą podczas gry. Maestro… Zaczynamy!

Podstawy gry na fortepianie cz.2

W drugiej części filmu o nauce gry na fortepianie nauczycie się jak dodawać nowe dźwięki, by tworzyć niepowtarzalne kompozycje i piękne melodie. Nauczycie się również odczytywać nuty i poznacie trochę teorii muzyki. Zapraszamy!

Dofinansowano ze środków Narodowego Centrum Kultury w ramach programu „Kultura w sieci”

prowadząca:
Elżbieta Małgorzata Mach

Instruktorka z wieloletnim doświadczeniem pracy z dziećmi, młodzieżą i dorosłymi. Zajmuje się edukacją artystyczną z zakresu śpiewu solowego, fortepianu i skrzypiec. Absolwentka Wydziału Wokalno-Aktorskiego Akademii Muzycznej we Wrocławiu. Wybitna sopranistka.