Nie bójcie się lekcji śpiewu!

„Śpiewać każdy może…” – oczywiście, że tak! Kamila Bakalarczyk-Kruk postara się Was przekonać, że lekcje śpiewu przydadzą się każdemu! Śpiew to nie tylko rozwijanie swoich pasji i talentu, ale również pomaganie głosowi, regenerowanie go. Szukajcie więc nauczyciela, przy którym będziecie czuć się komfortowo. Może to będzie właśnie Kamila?

Ćwiczcie z nami emisję głosu!

Technika śpiewu jest bardzo ważna. Nie zależnie czy lubicie śpiewać piosenki rockowe, jazzowe a może arie operowe. Z tego nagrania dowiecie się jak chronić swój głos, co ma na niego wpływ oraz jak ważna jest nasza postawa aby  prawidłowo wydobyć głos.

Dofinansowano ze środków Narodowego Centrum Kultury w ramach programu „Kultura w sieci”

prowadząca:
Kamila Bakalarczyk – Kruk

W Centrum Kultury AGORA prowadzi studium wokalne. Podczas jej zajęć dowiesz się więcej na temat rozwoju techniki wokalnej.  Dzięki dobrze dobranym ćwiczeniom poszerzysz skale głosu, poprawisz oddech i komfort śpiewania. Dowiesz się jak śpiewać bez napięć, mocno i wysoko oraz w jaki sposób rehabilitować głos. Kamila ukończyła “Kształcenie głosu i mowy” oraz “Przygotowanie do nauki emisji głosu” na SWPS w Warszawie. Obecnie jest aktywnym członkiem Międzynarodowego Stowarzyszenia Pedagogów Wokalnych Naural Voice Perfection. To koncertująca wokalistka, trenerka emisji głosu oraz śpiewu. Występowała na najważniejszych festiwalach polskiej piosenki m.in. na Krajowym Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu, Top of the Top Sopot Hit Festiwal, Przeboju Lata RMF FM i koncertach telewizyjnych. Od lat współpracuje z artystami wrocławskiej sceny muzycznej.