Kroki baletowe dla najmłodszych

Jeśli chcesz spróbować swoich sił w tańcu klasycznym to doskonale trafiłeś! Monika Szuba zademonstruje Wam podstawowe pozycje rąk i nóg w balecie, dzięki którym udowodni, że lekcje baletu to piękna ale też wymagająca precyzji i skupienia aktywność.

Lekcje baletu dla najmłodszych

Zapraszamy Was do wykonania ćwiczeń dla najmłodszych adeptów baletu. Będą to ćwiczenia na środku sali oraz po przekątnych. Z nagrania dowiecie się, co to jest i jak prawidłowo wykonać chassé czy développé. Jesteście gotowi? Włóżcie baletki… albo zwykłe skarpetki i zaczynamy!

Jadwiga Całka

prowadząca:
Monika Szuba

W Centrum Kultury AGORA uczy najmłodszych podstaw baletu. Te zajęcia to pierwszy stopień do poznania tanecznego świata. Uczą gracji oraz estetyki ruchowej, są wspaniałym narzędziem do rozwoju psychomotorycznego dzieci. Baletowe formy ruchowe poprawiają sprawność oraz pamięć ruchową. Celem zajęć jest rozmiłowanie dzieci w tańcu, ukształtowanie piękna i estetyki ruchu, zapoznanie z wszechstronnymi odmianami tańca i różnorodną muzyką.

Monika jest solistką baletu Opery Wrocławskiej, ukończyła Ogólnokształcącą Szkołę Baletową w Bytomiu, brała udział w wielu spektaklach Opery Wrocławskiej, konkursach baletowych  oraz  warsztatach tanecznych m.i.n. Główna rola w balecie” Dziadek do orzechów” ( Klara), Główna rola w balecie “Jezioro łabędzie” ( Odetta i Odylia). Zajęcia z dziećmi prowadzi od kilku lat i sprawia jej to ogromną radość.

Zajęcia w CK AGORA:

Balet / 3-5 lat

czwartek / 16:15 – 17:00
koszt 80 zł / m-c / 1xtyg.
zaj. grupowe

Balet / 6-9 lat

czwartek / 17:15 – 18:00
80 zł / m-c / 1xtyg.
zaj. grupowe

zapisy
Irena Łukaszewicz
tel.: 71 325-14-83, wew. 107
irena.lukaszewicz@ckagora.pl

więcej:
www.ckagora.pl