Zabawy z czasem dla najmłodszych

Jak zaprezentować upływający czas? Dlaczego mówimy, że czas nas goni? Albo narzekamy, że wciąż mamy za mało czasu! Z odpowiedzią na te pytania, stawiane przez najmłodszych, pomoże nam Dorota Kapera-Zwolińska, która pokaże jak w ciekawy sposób wyjaśnić najmłodszym upływający czas. Poprzez tę zabawę na pewno skupimy uwagę naszego dziecka. To doskonały sposób na spędzenie czasu razem!

Żaby i bociany czyli zabawy logopedyczne

Łączenie nauki poprzez zabawę to idealne rozwiązanie! Ćwiczenia logopedyczne wcale nie muszą być nudnym treningiem buzi i języka przed lusterkiem. Dlatego żaby i bociany przychodzą do nas z pomocą. Jesteście ciekawi? Sprawdźcie to!

Jadwiga Całka

prowadząca:
Dorota Kapera – Zwolińska

W Centrum Kultury AGORA prowadzi niesamowicie energetyzujący Klub Malucha Bawim – Bawim. Zajęcia te mają charakter towarzysko- edukacyjny, zarówno dla rodziców jak i dla dzieci. Maluchy czerpią korzyści z samego kontaktu z rówieśnikami w podobnym wieku oraz uczą się nawzajem. Zajęcia prowadzone są na zasadzie warsztatów.

Dorota jest nauczycielem wychowania przedszkolnego,  a zarazem mama trójki dzieci; mgr pedagogiki przedszkolnej i wczesnoszkolnej, jak również absolwentka Akademii Sztuk Pięknych we Wrocławiu. To prawdziwy wulkan energii i kolorowych pomysłów.

Bawim Bawim / 1 – 2,5 lat z opiekunem
wtorek / 10:00-11:00
80 zł / m-c / 1xtyg
25 zł / pojedyncze zajęcia

Bawim Bawim / 2,5-4 lata z opiekunem
wtorek / 11:30-12:30
80 zł za m-c / 1xtyg.
25 zł / pojedyńcze zajęcia
zaj. grupowe

Bawim Bawim / 1-4 lata z opiekunem
piątek / 9:00 – 10:00
80 zł / m-c / 1xtyg
25 zł / pojedyncze zajęcia
zaj. grupowe

zapisy
Irena Łukaszewicz
tel.: 71 325-14-83, wew. 107
irena.lukaszewicz@ckagora.pl

więcej:
www.ckagora.pl