Kukiełki jarzynowe

Chciałbyś mieć własny teatr w domu, a brakuje Ci aktorów? To żaden problem! Jadwiga Całka pokaże jak stworzyć kukiełki jarzynowe. Opowie w jaki sposób dobierać materiały i jak je wykorzystać. Możecie zrobić dowcipny i niepowtarzalny prezent dla najbliższych. To co, zaczynamy?

Chwile jak motyle / książeczka opowiadań dziecka

Jak przy pomocy akwareli, flamastra albo kredki stworzyć wyjątkową książeczkę? To ciekawa propozycja na wspólną zabawę z dzieckiem, poprzez którą nauczymy się jak od strony technicznej i plastycznej stworzyć własne czytadełko.

Dofinansowano ze środków Narodowego Centrum Kultury w ramach programu „Kultura w sieci”

Jadwiga Całka

prowadząca:
Jadwiga Całka

W Centrum Kultury AGORA prowadzi Akademię Sztuki dla Najmłodszych. Na tych zajęciach dzieci rozwijają swoją samodzielność, pobudzają wyobraźnię, wrażliwość, podejmują inicjatywy oraz wykształcają naturalną potrzebę aktywności twórczej i ekspresji. W programie zajęć m. in.: czytanie bajek i wierszyków, rozwijanie wyobraźni przestrzennej, ekspresji twórczej i zdolności manualnych, wykonywanie prac  z zastosowaniem różnych technik.

Jadwiga jest plastykiem z wieloletnim stażem i doświadczeniem w pracy twórczej z dziećmi i młodzieżą. Przygotowuje swoich podopiecznych do udziału w konkursach plastycznych, w których zdobywają nagrody i wyróżnienia, opracowuje i prowadzi autorskie warsztaty plastyczne, projektuje scenografie i aranżuje wystawy. Na Jej twarzy zawsze gości uśmiech.

Zajęcia w CK AGORA:

Akademia Sztuki dla Najmłodszych
poniedziałek /16:00-17:00
80 zł / m-c / 1xtyg.
zaj. grupowe

zapisy
Irena Łukaszewicz
tel.: 71 325-14-83, wew. 107
irena.lukaszewicz@ckagora.pl

więcej:
www.ckagora.pl