Zielnikowe talerze

To nie lada gratka dla wielbicieli oryginalnych rękodzieł. Jeśli cenisz sobie estetykę, a równocześnie funkcjonalność i praktyczność to zielnikowy talerz może być dla Ciebie ciekawą propozycją. Zobacz jak za pomocą metody fusingu można stworzyć niepowtarzalne talerze.

Szklane mieszadełka

Tym razem Maria Kulesza nauczy Was jak używając metody fusingu stworzyć mieszadełka do drinków. Zobaczycie również, że każdy niewykorzystany kawałeczek szkła nadaje się do stworzenia nowej pracy – a wszystko to w duchu zero waste.

Dofinansowano ze środków Narodowego Centrum Kultury w ramach programu „Kultura w sieci”

prowadząca:
Maria Kulesza

W Centrum Kultury AGORA prowadzi swoją Autorską Pracownię Szkła dla młodzieży i dorosłych. Pracownia skupia osoby chcące poznawać tajemnice szkła artystycznego od strony projektowej, wykonawczej i warsztatowej oraz rozwijać te umiejętności w samodzielnie tworzonych pracach. Zajęcia rozwijają pasję, pozwalają doświadczać czegoś nowego, rozwijać twórcze myślenie i wyrażać się przez sztukę.

Maria jest absolwentka wrocławskiej Akademii Sztuk Pięknych im. Eugeniusza Gepperta. Tworzy szklane obiekty, obrazki i witraże. Ma w swoim dorobku witraże kameralne oraz realizacje kościelne (największa dla Kościoła św. Ducha w Słubicach o powierzchni 186.7 m2). Jest również autorką unikatowych statuetek

kontakt:
mary_q@wp.pl

Zajęcia w CK AGORA:

Szkło
czwartek / 17:00-18:45 /  I grupa
czwartek / 19:00-20:45 / II gr upa
100 zł / m-c / 1xtyg.

zapisy
Irena Łukaszewicz
tel.: 71 325-14-83, wew. 107
irena.lukaszewicz@ckagora.pl

więcej:
www.ckagora.pl